Svatební fotokniha – Profialba.cz

Fotografie ze svatby si zaslouží nejlepší uchování

Máte zájem o uchování Vašich svatebních fotografií v důstojném a elegantním albu? V rámci mých služeb svatebního fotografa nabízím jako doplňkovou možnost právě takové řešení.

Fotoalbum Pro

fotoalba-pro-black-and-white

Fotoalbum Pro nabízejí nespočet druhů fotoalb. Pro zjednodušení doporučiji tyto dvě nadčasové varianty Kolekce WHITE LADY BD1 a Kolekce BLACK STAR SG7.

Pro více produktů se můžete podívat na jejich webové stránky: http://profialba.cz/

Nabízím Vám vytvoření svatebního fotoalba
Cena 1000,- za práci + cena zakázky

Kvalitní materiály a nadčasový design

Díky velmi kvalitním použitým materiálům působí svatební album exkluzivním dojmem a dodává uchovávaným fotografiím punc vyjímečnosti. Fotoalbum PRO je vázané ve velmi kvalitních masivních deskách z textilu nebo z eko-kůže. Fotografie jsou tisknuty na stránky s mimořádně vysokou gramáží papíru 800 g/m2. Stránky alba jsou velmi odolné, neohýbají se, netrhají se a neuškodí jim ohmaty ani nechtěné polití tekutinou. Po rozevření fotoalba jsou listy zcela rovné, bez jakéhokoli přechodu. Díky tomuto faktu se neztrácí žádné detaily z fotografie. Fotografii můžete použít přes celou plochu fotoalba. Elegantní a nadčasový design svatebního alba odolá i všemocnému zubu času a Vaše svatební album tak bude stále působit moderně a současně. Důležité vzpomínky zůstanou uchovány v naprostém bezpečí.

fotoalba-pro

Možnost doobjednání foto albumu pro fotky ve stejném tvaru a zpracování jako je Fotoalbum Pro.