Předmanželské focení

předmanželské focení, fotograf, Pardubice, svatební, rodinný, newborn , fotografování, focení, těhotenské, děti, dětí, Mateřské školky, školy, foto, MŠ, pardubický, dárkové poukazy, nemovitostí, nemovitost, nemovitosti, bytů, byty, Beneda, Miroslav, benedamiroslav, studio, ateliér, fotoateliér, Pardubicích, pardubické

– je mimo jiné skvělou příležitostí, jak se seznámit se stylem práce fotografa a na druhou stranu i poznat lépe vaše přání při focení. Nejlepší fotografie se může stát i fotkou pro svatební oznámení. Je to ale hlavně příležitost vytvořit takové fotografie, které se z jakýchkoli důvodů nedají udělat přímo ve svatební den (kvůli šatům, času, místu,…). Nejlépe je fotit na stejném místě a přibližně ve stejný čas, kde budeme fotit portrétní fotky ze svatby. Ušetříme si tím hodně času na samotný svatební den. Už budeme vědět, kde a co chceme vyfotit.

Dostanete všechny fotografie co nafotíme a jako při svatbě, některé z nich vyberu (minimální počet 15ks) a detailně vyretušuji a i převedu do černobílé varianty. Fotky vám budou zaslány přes uschovnu na váš mail a poté je dostanete i s hotovou svatební zakázkou ve zvláštní složce na flash disku.