reklamní a produktové fotografie

Produktové fotografie

Kvalitní fotografie produktu je základem každého katalogu či e-shopu. Lidé si vybírají očima – dopřejte jim proto, co chtějí. Mějte své produkty a služby kvalitně nafocené a ukažte zákazníkům, že jste lepší než konkurence.

1-9ks fotografií cena za 1foto 200 Kč
10-20ks fotografií cena za 1foto 170 Kč
nad 21ks fotografií cena za 1foto 150 Kč

Cena je s dph a v ceně je zahrnuto:
-komunikace se zákazníky, předání produktů v ateliéru, samotné focení produktů dle požadavků klienta, poslání náhledů pro výběr fotek, úprava fotografií, detailní retuše, popř. vložení grafických návrhů, měřítek, znaků, loga, vyzvednutí produktů z ateliéru, poslání fotografií na mail nebo vypálení na dvd.
Za každé předání (přidání) produktů navíc v jedné objednávce příplatek 100,-
Po zhotovení zakázky, předání produktů a vyúčtování se kusy vyfocené v předchozí objednávce nepočítají do nové objednávky. Stálí zákazníci, ale mají nárok na 15% slevu z ceny za fotografie.
K celkové ceně je připočtena licenční smlouva pro užití fotografií v reklamě a sazba za půldenní/celodenní focení, ve které je i zahrnutý pronájem ateliéru a vybavení veškeré fototechniky a fotopříslušenství.
Pro celkovou cenu se informujte.

Reklamní fotografie

 

 

Cenu u reklamní fotografie nelze pevně stanovit, ale rád Vám ji vypočítám dle vašich požadavků, představ a nároků. Není problém využít mobilní studio a vaše fotografie fotit v různém prostředí, ať už u vás či v pronajatých nebo volných prostorech

Fotografování pro firmu MyPed.com

Chcete se nezávazně na něco zeptat, napište mi.