Jak mám stáhnout fotky z uschovny.cz ?

Přijde vám mail z uschovny.cz kde kliknete na žlutě označený text  STÁHNOUT ZÁSILKU.

Beneda FOTO Pardubice - rodinný a svatební fotograf v Pardubicích

Poté máte dvě možnosti, buď stáhnout celou zásilku v zabalené do takzvaného ZIPu. Nebo stáhnou každou fotku zvlášť.

Varianta č.1 – stáhnou celou zásilku – ušetří to čas, ale musí váš počítač mít nainstalovaný program, který umí rozbalit soubor zabalený ZIP metodou. A musíte to umět 🙂 Klikněte na žlutě označený text STÁHNOUT VŠE JAKO ZIP otevře se vám okno, pokud to máte v pc nastavené, kde vám dá možnost, kam chcete zásilku uložit. Většinou je nastavené ukládání do složky v pc stažené soubory. Poté najdete stažený soubor a pomocí programu ho rozbalíte. To je pro ty zkušenější…..

Varianta č.2 – stáhnou fotku každou zvlášť. – zdlouhavé, ale vyhnete se odzipování 🙂    Rozkliknete tady, aby se vám otevřely všechny fotky.

 

Beneda FOTO Pardubice - rodinný a svatební fotograf v Pardubicích

Pak každou fotku musíte stáhnout přes žlutou šipečku.

Beneda FOTO Pardubice - rodinný a svatební fotograf v Pardubicích

Pokud máte nastavené v pc, tak vám vyskočí toto okno, kde dáte uložit a pak ok. Může se vám to uložit automaticky bez této nabídky, to nevadí.

fotograf, Pardubice, svatební, rodinný, newborn , fotografování, focení, těhotenské, děti, dětí, Mateřské školky, školy, foto, MŠ, pardubický, dárkové poukazy, nemovitostí, nemovitost, nemovitosti, bytů, byty, Beneda, Miroslav, benedamiroslav, studio, ateliér, fotoateliér, Pardubicích, pardubické

Pak si musíte ty stažené fotky jen najít, většinou je najdete ve složce stažené soubory ve vašem počítači. Složku stažené soubory najdete takto. Sledujte obrázek dole. 1. Kliknete na ikonku windows (u novějších verzí windows tento krok můžete vynechat, protože lupu dali přímo na lištu), 2. do vyhledavače napíšete stažené soubory. Najde vám to a vy 3. jen na to kliknete a máte složku otevřenou. Tam by měli být i vaše všechny stažené fotografi.

Beneda FOTO Pardubice - rodinný a svatební fotograf v Pardubicích

Buďte se mnou v kontaktu na sociálních sítích.