Beneda, benedamiroslav, Pardubice, fotograf, focení, fotografování, fotky, foto, svatba, svatební, wedding, foto Pardubice, Chrudim, focení v Pardubicích, fotograf Pardubice, Hlinsko, Hradec Králové, Kutná Hora, pardubický kraj, photographer Pardubice, svatba, svatební foto, svatební fotograf, svatební fotograf Pardubice, svatební fotografování, východní Čechy, wedding photo, Wedding photographer, wedding photographer Pardubice

28.8.2021 Svatební den – Iva a Jirka

Další krásná svatba, která se konala na jednom místě a to v hostinci ve Starých Čívicích.

Restaurace prošla rekonstrukcí a musím říct, že se to tam hezky změnilo! Mají super velký sál, kde se vejde 50 lidí ke stolu a zbude velká část i na tancování.

A jelikož na této svatbě bylo hodně dětí, tak se mohly aspoň pořádně vyřádit na parketu, než jim to večer zabrali dospělí 🙂 A když jsme u dětí. Říká se, že děti jsou koření života. Souhlasím s tímto řčením a při svatbě to platí dvojnásob. S dětmi je prostě sranda a je hezké sledovat, jak hltají každou minutku 🙂

Na novomanželské focení jsme si zajeli k nedalekému rybníku do Starého Máteřova a jelikož to byla pozdní svatba, tak při zpáteční cestě jsme stihli i podvečerní focení na nedalekém poli.

Na závěr bylo překvapení s hezkým ohňostrojem, který jsem na svatbě fotil poprvé….

Velice rád jsem vás poznal, vaše svatba se nesla v rodinném a přátelském kruhu. Vaše rodinná atmosféra, se musela každému líbit. Bylo mi s vámi příjemně….

Přeji vám do společného manželského života jen to nejlepší …

Zde budu postupně přidávat odkazy na vaše fotografie a video.

jméno a kód potřebný k otevření albumů žádejte u nevěsty a ženicha