svatební fotograf

Svatební fotografování

 

Zvu Vás na setkání – Rád s vámi zcela nezávazně posedím, povyprávím o svatebním fotografování. Je to skvělá možnost osobně se poznat, poslechnout si vaše přání a doporučit vám nabídku přesně na míru.

Rezervujte si svatebního fotografa s dostatečným předstihem, později už nemusím mít ve vašem termínu volno. Nebojte se domluvit vašeho fotografa na svatbu s ročním předstihem.

Podívejte se na svatby, co jsem již nafotil 🙂

 • PROSAZUJI PŘÁTELSKÝ PŘÍSTUP – neomezuji dobu focení ani počet svatebních fotografií
 • NEOMEZENÝ POČET FOTOGRAFIÍ – zkrátka dostanete výběr všech důležitých fotografií, o nic nepřijdete
 • NEOMEZUJI ANI POČET HODIN FOCENÍ – nechci vás stresovat tím, že bychom něco ráno nebo večer nestihli
 • PŘED SVATBOU SE OSOBNĚ SETKÁME – poznáme se, vyslechnu si vaše přání, mohu i poradit – zkušeností mám hodně
 • FOCENÍ NENÍ OTRAVA ANI PRO CHLAPY – na pózování zapomeňte – prosazuji moderní, lepší a zábavnější přístup
 • BUDETE VYPADAT PŘIROZENĚ – svatební fotografie obsahují emoce, přirozený výraz tváře a jsou živé
 • POUŽÍVÁM PRVOTŘÍDNÍ PROFESIONÁLNÍ VYBAVENÍ – pro nejlepší kvalitu vašich snímků ze svatby
 • TISK FOTOKNIH A OBRAZŮ – fotografie ode mě mají kvalitní vzhled i ve velkých rozměrech
 • SNADNÝ PŘÍSTUP K FOTOGRAFIÍM A SNADNÉ SDÍLENÍ – v e-mailu stačí kliknout na jeden odkaz

 

Ceník svatebního fotografování pro rok 2017

svatebni-set-vsechny

objednat-3ks

 

Máte jiné přání, napište mi a jistě se domluvíme

 • První cenový set obsahuje pouze fotografování obřadu, skupinové focení těsně po obřadu a stylizované focení novomanželů. Neobsahuje fotografování dopoledních příprav, hostiny, ani žádných odpoledních/večerních akcí.
 • Druhý cenový set je standardní varianta. Nabízím přátelský přístup, takže není omezený časem, ani počtem fotografií. Výběr fotografií dostanete v maximálním rozlišení na dvd, tisk 20ks fotografií v ceně. Neobsahuje předmanželské focení.
 • Třetí cenový set se liší od druhého pouze tím, že zahrnuje i předmanželské focení a tisk 40ks fotografií zdarma.Předmanželské focení -dostanete všechny fotogarfie, které spolu v tento den nafotíme (běžně je to kolem 200ks) – při běžném focení tyto fotografie klienti nedostávají, jen zmenšené náhledy s vodotiskem. Nejméně 25ks vybraných top fotografií bude řádně upraveno a vyretušováno i převedeno do čb varianty. Top fotky vám budou poslány na mail přes uschovnu, které si můžete použít třeba na svatební pozvánky/oznámení. Ostatní fotografie dostanete s hotovou zakázkou vypálené na samostatném dvd, budou tam i top fotografie. Bude to vaše památka na ještě svobodné focení. Plus vám je pošlu ve skryté galerii, kde si je můžete prohlédnout.

 

V ceně všech balíčků je zahrnuto:
 • Na DVD dostanete všechny barevné fotografie, které vyfotím při vaší svatbě v plné velikosti v JPG formátu, konečný počet záleží na vybraném balíčku, vymažu jen špatné nebo podobné záběry, mrknutí očí, atd…
 • Všechny tyto fotografie budou při převodu z formátu raw do jpg řádně upravené (úprava expozice, výřezy, jas, kontrast, barvy, zostření)
 • ze všech fotografií vyberu TOP fotografie, které budou dále detailně zpracovány, vyretušovány a některé i převedeny do černobílé varianty, tyto fotografie (výběr je na fotografovi) budou ve zvláštní složce na dvd, aby jste mohli kamarádům a rodině ukázat jen to nej z vaší svatby. Minimální počet těchto TOP fotografií je 50ks. (30ks při setu č.1)
 • tisk fotografií dle vybraného setu
 • doprava do 10km od ateliéru (Třída Míru 2670, Pardubice) zdarma, Nad 10km je to 5,-/ za 1km. Počítá se jeden směr.
 • předmanželské fotografování (platí při setu č.3)
 • krátké video z vybraných fotografií – ukázky svatebních videí můžete vidět zde
 • soukromou skrytou svatební galerii na internetu z TOP fotografií pro rodinu a přátelé
 • zálohu fotografií na dvou externích HD minimálně na 1 rok

 

Odpovědi na vaše otázky…

ČÍM FOTÍM:

K fotografování používám dva profesionální fotoaparáty Canon 5d Mark II a Canon 50D s objektivy Canon s dobrou světelností.
Pro vaše společné portrétní fotografie používám dobrého pomocníka bateriové světlo PHOTON EUROPE STROBO HSS-V 600Ws.
Také vhodný a dostatečně silný pro oblíbené focení se západem slunce.

PLATÍ SE ZÁLOHA:

Ano, platí se 1000,- záloha, která vám dává jistotu, že pro váš termín jsem jen váš 🙂

ZA JAK DLOUHO DOSTANU FOTKY:

Fotografie získáte do 21 dnů po svatbě. Možnost domluvení o zaslání pár fotografií předem na váš mail.

PROČ JSOU VYBRANÉ JEN TOP FOTOGRAFIE K DALŠÍ DETAILNÍ ÚPRAVĚ A NE VŠECHNY:

Zaprvé by nikoho nebavilo prohlížet tisíc podobných fotografií z celé svatby, tím vás ušetřím vyčítavým pohledům i nejlepších kamarádů 🙂
Za druhé by se asi nikomu nelíbilo, kdyby své fotky dostal až za 3 měsíce po svatbě. Vemto prosím v úvahu, že každé zpracování + ruční retuše 1 fotografie může zabrat klidně i 30-45 minut. Není v silách jednoho fotografa zpracovat v rychlém čase všechny fotografie. Pokud vám nějaký fotograf tvrdí, že to lze, tak věřte že to není úprava fotky po fotce, ale upravené fotky nějakým jedním filtrem nebo programem. Věřím ale tomu, že každá TOP fotografie si zaslouží zvláštní pozornost a trochu jiné zacházení. Proto každou TOP fotografii analyzuji zvlášť a upravuji ji podle potřeby.

KRÁTKÉ VIDEO:

Originální videoprezentace svatebních fotografií, která je podbarvená pěknou hudbou, dokáže nejvíc zapůsobit na city. Stačí poslat přátelům odkaz a mohou hned začít obdivovat. Toto video s fotografiemi je dle mého názoru nejlepší možnost, jak vaše fotografie prezentovat před širším okruhem přátel, kteří neuvidí fotky v tištěné podobě. Svatební prezentace se v minulosti vždy líbila, proto jsem ji začal přidávat ke každému svatebnímu balíčku. Vytvářím ji v nejlepší FULL HD kvalitě. Ukázku svatebních videí můžete vidět zde.

ON-LINE GALERIE:

Galerie se svatebními fotografiemi – svatební fotky nepředávám jen na fotografiích a dvd, ale také prostřednictvím internetu. Pošlu vám odkaz na webovou svatební galerie. Odkaz na galerii, který obdržíte, můžete začít ihned sdílet se svými přáteli (fotografie si může zobrazit kdokoli s odkazem, bez odkazu se k nim cizí člověk nedostane). Díky těmto galeriím si ušetříte práci a čas se zmenšováním velikých fotek a zdlouhavým posíláním v e-mailech – stačí totiž poslat odkaz na galerii a ihned vaše fotky uvidí i vaše babička nebo kdokoli, kdo se příliš nekamarádí s počítačem nebo přílohami e-mailů.

PŘEDMANŽELSKÉ FOCENÍ:

Předmanželské focení – je mimo jiné skvělou příležitostí, jak se seznámit se stylem práce fotografa a na druhou stranu i poznat lépe vaše přání při focení. Nejlepší fotografie se může stát i fotkou pro svatební oznámení. Je to ale hlavně příležitost vytvořit takové fotografie, které se z jakýchkoli důvodů nedají udělat přímo ve svatební den (kvůli šatům, času, místu,…). Nejlépe je fotit na stejném místě a přibližně ve stejný čas, kde budeme fotit portrétní fotky ze svatby. Ušetříme si tím hodně času na samotný svatbní den. Už budeme vědět, kde a co chceme vyfotit.

DOPRAVA:

Doprava fotografa je zdarma po Pardubicích a okolí do 10km. Nad 10km je to 5,-/ za 1km. Počítá se jeden směr od ateliéru (Třída Míru 2670). Dopravné dle projetých km bude připočteno, až k celkové ceně zakázky.

ARCHIVACE FOTEK:

Archivace svatebních fotografíí – fotky budete mít u mě archivované nejméně 1 rok na dvou externích HD, takže se nemusíte bát, kdyby se Vám omylem ztratily. Přesto dopručuji si fotky dobře, nelépe na dvouch místech archivovat.

Smlouva o vytvoření svatebních fotografií k nahlédnutí
Fotokoutek
Svatební fotokniha

 

Chcete se nezávazně na něco zeptat, napište mi.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit